Szkolenia Rady pedagogiczne Kontakt Załóż konto Zaloguj się FAQ
Liczba wierszy    a-z z-a a1a2a3

Forma tylko do odczytu

Nie można się zgłosić na tę formę (zgłoszenie już istnieje, nieaktywny status formy lub przekroczono maksymalną liczbę zgłoszeń).

  Kształcenie wybranych kompetencji kluczowych w edukacji wczesnoszkolnej. Edukacja przyrodnicza i ekologiczna z wykorzystaniem programu „Plastek i jego zaczarowane pudełko”.

Rodzaj konferencja
Status W trakcie rekrutacji
Tematyka

Konferencja dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej nt. "Kształcenie wybranych kompetencji kluczowych w edukacji wczesnoszkolnej. Edukacja przyrodnicza i ekologiczna z wykorzystaniem programu "Plastek i jego zaczarowane pudełko"".

Projekt „Plastek” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych - klasy I-III oraz dla starszych klas w ramach zajęć ścieżki przyrodniczej. W ramach projektu szkoły otrzymują bezpłatnie pakiet edukacyjny składający się z zestawu doświadczalnego oraz kompletu podręczników dla uczniów, skryptu pomocniczego dla nauczyciela, plakatów i filmików edukacyjnych. Doświadczenia proponowane w ramach programu "Plastek i jego zaczarowane pudełko" są proste i bezpieczne, tak więc mogą być wykonywane przez uczniów samodzielnie w klasie.

Warunkiem otrzymania przez szkołę pakietu edukacyjnego jest udział nauczyciela w bezpłatnych warsztatach, podczas których omawiane eksperymenty z programu, a także ekologiczne aspekty stosowania tworzyw sztucznych.

 

Warsztaty poprowadzi Edyta Barry (Fundacja PlasticsEurope Polska).

Liczba godzin 4 godz
Prowadzący Roman Klara, Dorota Szumna, Edyta Barry
Miejsce rozpoczęcia PCEN w Rzeszowie, ul. Niedzielskiego 2, 35-036 Rzeszów
GPS: 50.02544°N, 21.98669°E
Termin realizacji 2019-11-12 15:00 - 18:00
Odpłatność Nie
Cena 0 PLN
Maksymalna liczba zgłoszeń 46
Termin zgłoszeń 08.11.2019
Oddział Rzeszów
Adresat nauczyciele
Adresat - szczegóły nauczyciele przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej
Odbiorca Inne
Obszar Dowolny
Przedmiot Edukacja wczesnoszkolna
Uwagi

Forma tylko do odczytu

Nie można się zgłosić na tę formę (zgłoszenie już istnieje, nieaktywny status formy lub przekroczono maksymalną liczbę zgłoszeń).